Plyšová hrkálka sovička Colors-Activity Owl Kaloo 19 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová hrkálka v tvare sovičky Colors-Activity Owl je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 19 cm, každé najmenšie bábätko si ju môže chytiť do svojej malej rúčky a zahrať sa s ňou. Je prevedená vo veselých pestrých farbách, dieťa sa s ňou zabaví na dlhý čas. Plyšová hračka pre najmenších obsahuje jemnú hrkálku, ktorá zaujme a upúta pozornosť každého bábätka a pomôže mu pri rozvoji sluchuHračka pre bábätká je vyrobená z jemného plyšu, je mäkká a hebká k detskej pokožke, bezpečná pre hru najmenších detí, zachytáva ich jedinečnú vôňu a tak sa pri nej cítia isto a bezpečne v tomto novom, zatiaľ nepreskúmanom svete.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj plyšová hrkálka. Plyšová hrkálka pre najmenších je prevedená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. 

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 19 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • ideálna na maznanie a rozvoj sluchu najmenších detí
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.