Plyšová bábka - medvedík Perle Doudou Kaloo 20 cm v darčekovej krabičke šedá od 0 mesiacov

Popis produktu

Plyšová bábka-medvedík Kaloo z kolekcie Perle Doudou je krásna detská hračka vhodná pre každé dieťatko už od narodenia. Bábka na hranie Kaloo má veľkosť 20 cm a príde k vám v luxusnej darčekovej krabičke. Hračka z hebkého materiálu je ako stvorená do detských rúčok a rado si ju privinie každé bábätko. Pred spaním môže sledovať divadielko, ktoré mu rodičia predvedú a neskôr sa o to môže pokúsiť aj samo. S hračkou v jemnej šedej farbe sa deti môžu objímať, hrýzť ju a akokoľvek skúmať. Voňavučký plyš si zapamätá vôňu dieťatka, ktoré sa bude s bábkou stále cítiť bezpečne a isto

Plyšová bábka Kaloo zabalená v krásnej darčekovej škatuli je vhodná aj ako darček pre čerstvo narodené bábätká. Detičky môžu bábku-medvedíka bez obáv hrýzť a ochutnávať, čím sa zvyšuje ich hmatová citlivosť, ale aj celkový správny vývin. Jemnučké farby zasa nedráždia citlivý zrak, ktorý si musí na výrazné farby zvyknúť. Vďaka jedinečnému prevedeniu sa táto plyšová hračka stane najlepším priateľom každého bábätka.

Plyšová bábka-medvedík Perle Doudou k vám príde zabalený v luxusnom darčekovom balení, takže je vhodný aj ako darček pre každé čerstvo narodené bábätko. Francúzsky cit pre krásu, jedinečnosť a dokonalosť - to v sebe odrážajú všetky detské hračky Kaloo. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery20 cm
Rozmery balenia23*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha