Plienky pampersky Mon Grand Poupon Corolle 10 kusov pre 36-42 cm bábiku od 3 rokov

Popis produktu

Originálne plienky pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle sú nevyhnutným doplnkom, ktorý vášmu dieťatku pri hre s bábikou nesmie chýbať. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vašich detí s bábikou Corolle týmto jedinečným doplnkom, ktorý pripomína skutočné plienky pre bábätko. Sada 10 realisticky pôsobiacich plienok pre bábiku s veľkosťou 36-42 cm je v štýle pampers a pozdvihne každú hru s bábikou na vyššiu úroveň. Prebaľovanie bábiky Corolle nebolo ešte nikdy jednoduchšie a zábavnejšie a vďaka 10 plienkam môžu túto činnosť deti opakovať znova a znova.

Dokonale prepracované detaily a prvotriedne materiály plienok pre bábiku Mon Grand Poupon sú príjemné na dotyk a spestria každú hru s bábikou. Tá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a deti približuje svetu dospelých. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • 10 plienok pre bábiku
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Farbabiela
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...