Plážový tenis Fantasy Mondo 2 rakety a loptička

Popis produktu

Detský plážový tenis Fantasy od talianskeho výrobcu Mondo je ideálny pre krátenie voľného času na pláži či doma na dvore. Rakety s motívom detského plážového tenisu, sú vhodné pre dievčatá aj chlapcov od 3 rokov. Tenisová súprava pre deti pozostáva z dvoch rakiet s priemerom 22 cm a loptičky. Tenisový set zaručí dlhé chvíle zábavy v parku, na záhrade či na pláži a určite ho využijete na dovolenke či výlete. Loptička sa dobre odráža, je ľahko viditeľná a pláva na vode.

Rakety na plážový tenis sú vyrábané v 3 farebných variantoch: zelené, ružové a modré, takže si môžete vybrať, ktorý typ rakiet sa hodí pre vaše deti. Uvedená cena platí len pre 2 rakety a 1 loptičku. Tenisové rakety dobre padnú do ruky, nešmýkajú sa a sú ľahké, dobre sa nimi manipuluje. Plážový tenis je relatívne nový šport a ide o kombináciu tenisu, plážového volejbalu a bedmintonu. Môže sa hrať na ihrisku pre plážový volejbal so sieťou, ale aj bez siete, kdekoľvek v prírode. Oficiálne pravidlá hry priamo vychádzajú z tenisu - dvaja (alebo štyria) hráči hrajú oproti sebe, každý má vyhradený svoj priestor a cieľom je streliť loptičku na súperovu stranu hracej plochy tak, aby ju nestihol odraziť.

Plážový tenis sa hrá na dva víťazné sety, bodovanie je ako v tenise. Neoficiálne pravidlá hry sú akékoľvek, aké vás budú baviť. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z plastov, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii plážový tenis pre deti. Pri výrobe hračiek Mondo sú dodržiavané všetky prísne bezpečnostné kritériá stanovené Európskou úniou. Urobte deťom radosť a zabavte sa spolu pri plážovom tenise.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodItaly
Rozmery2*22 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.