Pizza v kufríku 100% Chef Écoiffier s doplnkami od 18 mesiacov

Popis produktu

Pizza v kufríku 100% Chef je moderná plastová hračka, s ktorou sa výborne zabavia chlapci aj dievčatká od 18 mesiacov. V praktickom, priehľadnom kufríku v červenom vyhotovení, si deti nájdu dieliky pizzekrájačvidličkunožíktanierikšalátové listypohár so slamkoufľašu na dochucovanie, naberačkananukVšetky tieto skvelé doplnky si malí maškrtníci ľahko poukladajú do kufríka a môžu si ich vziať na výlety, dovolenky, na návštevy kamarátov a podobne. Pestrofarebné doplnky Écoiffier sa výborne hodia k detským kuchynkám Écoiffier, ale deti sa s nimi zabavia aj samostatne vo svojich detských izbičkách.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí, sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom pizza súpravy rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Rozmery kufríka sú 18*7*24 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery18*7*24 cm
Hmotnosť0,27 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.