Piknikový stôl s dvoma lavicami k domčekom Smoby s možnosťou upevnenia slnečníka a spoločenskej hry s UV fitrom od 24 mes

Popis produktu

Piknikový stolík k domčekom Smoby umožní pripraviť dieťaťu od 2 rokov pri záhradnom domčeku miesto, na ktorom si posedí so súrodencami a kamarátmi. Piknik stôl s lavicami je vyhotovený v šedo-zelenej farebnej kombinácii, prináša nové možnosti využitia domčeka. Deti ocenia príjemné a kvalitné miesto na sedenie, piknikový stolík taktiež ponúka možnosť upevnenia slnečníka a pridanie spoločenskej hry, vďaka čomu získajú deti ešte väčší komfort a zábavu pri hre s domčekom.

Piknikový stolík s lavicami má odolné, dvojité steny a je vyrobený najmodernejším výrobným procesom Blow Moulding, rovnako ako všetky domčeky Smoby. Vyznačuje sa vysokou stabilitou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Povrch piknikového stolíka je jemný na dotyk a oblé hrany zaručujú deťom pri hre maximálnu bezpečnosť. Záhradný stolík s lavicami má povrch chránený UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhom používaní. 

Rozmery stolíka s lavicami sú 81*54*49 cm, pričom výška stolíka je 49 cm. Umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Piknik stôl s lavicami svojím originálnym francúzskym vzhľadom a funkčnosťou rozvíja u detí fantáziu a predstavivosť, približujú sa svetu dospelých a učia sa zodpovednosti. S týmto príslušenstvom sa u chlapcov aj dievčat rozvíjajú sociálne väzby, učia sa pohostinnosti a zásadám správneho stolovania. Deti sa hrajú na čerstvom vzduchu, pričom si na stolíku môžu kresliť, maľovať a rozvíjať svoje zručnosti.

Piknikový stolík s lavicami je vhodný pre domčeky:

Slnečník a spoločenská hra nie sú súčasťou balenia. Piknikový stolík s lavicami je balený v klasickom kartóne. Francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery81*54*49 cm
Rozmery balenia49*15*83 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.