Pieskovisko a zeleninová záhradka k všetkým domčekom Square Garden Sandpit Smoby s podložkou na 75 kg piesku/60 l zeminy 76*76 cm od 24 mes

Popis produktu

Pieskovisko a zeleninová záhradka Square Garden Sandpit 2v1 predstavuje skvelú voľbu pre všetky deti od 2 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie záhradníkov a farmárov. Multifunkčné pieskovisko umožňuje deťom naplno využiť svoju kreativitu a fantáziu pri hre v piesku alebo sa v ňom naučia vypestovať svoje prvé kvety a chutnú zeleninu. Pieskovisko sa skladá zo 4 pevných a odolných plastových stien v krásnom šedom vyhotovení s motívom slimáčika, jeho súčasťou je aj ochranná podložka, ktorou izolujete pieskovisko od zeme.

Do pieskoviska sa zmestí až 75 kg piesku, dieťa sa v ňom zahrá so svojimi obľúbenými hračkami, učí sa hĺbiť tunely, stavia si hrady, rozvíja si svoju fantáziu a predstavivosť. Pri hre na záhradníkov využijú deti priestor pieskoviska ako zeleninovú záhradku, do ktorej sa zmestí 60 litrov zeminy. Vďaka vlastnej záhradke sa deti naučia sadiť semiačka, sledujú ich rast , polievajú ich a hravým spôsobom si vytvárajú pozitívny vzťah k prírode a trávia čas na čerstvom vzduchu. Pieskovisko a záhradka 2v1 je skvelým rozšírením ku všetkým domčekom Smoby, dá sa s ním hrať aj samostatne.

Plastové steny pieskoviska sú vyrobené z pevného a odolného plastu so zaoblenými hranami, vďaka čomu sú deti pri hre v bezpečí. Kompaktné rozmery 76*76*17 cm zaručia, že sa pieskovisko zmestí aj do menšej záhrady. Povrch pieskoviska je chránený anti UV filtrom, vďaka čomu výborne odoláva slnečným lúčom a zachová si svoj krásny vzhľad aj po rokoch. Francúzsky výrobca Smoby dbá na ochranu životného prostredia, pri výrobe tohto produktu sa použil 100% recyklovaný plastový materiál, ktorý sa dá opätovne 100% recyklovať.

Špičkový francúzsky výrobca Smoby už desaťročia prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76*76*17 cm
Celková výška17 cm
Rozmery balenia19*19*80 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Objem L60 L / 75 kg sand
Note100% recyclable plastic
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.