Pieskovisko stolík na vodu a piesok Écoiffier s 10 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Stolík na vodu a piesok Écoiffier je krásna detská hračka, s ktorou sa zabavia všetky malé deti od 18 mesiacov. Stolík na piesok a vodu je vyhotovený v nádhernej červeno-modro-zelenej kombinácii, ktorá zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Stolík na záhradu ponúka bohatú sadu doplnkov: krhličku, lopatku, hrabličky, vedierko, sitko na piesok a rôzne formičky. Stolík sa podobá na detský hrad a tento dojem umocňuje aj strážna veža s vodnými mlynmi, cez ktoré môže dieťa smelo liať vodu. Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné, dieťa môže stolík naplniť vodou alebo pieskom

Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné a ľahko sa prispôsobia potrebám dieťaťa. Stolík na vodu a piesok je vyhotovený z kvalitného a odolného plastu. Rozmery tohto multifunkčného detského stolíka sú 50*37*66 cm. Celková výška stolíka je 66 cm. Pri hre so stolíkom sa u detí rozvíja fantázia a predstavivosť, takisto aj jemná motorika. Je to skvelá hračka na detské pieskoviská, do záhrad a dvorov. Rodičia môžu stolík jednoducho zbaliť a zobrať na dovolenku pri mori. S hračkou sa zabaví aj viacero detí, súrodenci aj kamaráti. 

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. 

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*37*66 cm
Celková výška66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbamodrá,červená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.