Pieskovisko Sandy BIG s krytom zelené a balančné odrážadlo Lion Guard Learning Bike

Popis produktu

Set hračiek - pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom a balančné odrážadlo Lion Guard je kvalitná sada hračiek pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov. Zvýhodnený set hračiek môžete získať za akciovú cenu, takže ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky v sete spolu pekne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od renomovaných značiek BIG a Smoby vydržia vaším deťom dlhé roky a prinesú im veľa zábavy a osohu.

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy BIG s krytom a objemom 239 litrov

Pieskovisko Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Balančné odrážadlo Lion Guard Learning Bike Comfort Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla od 2 rokov

Balančné odrážadlo Lion guard (Levia hliadka) je krásne a kvalitné odrážadlo pre všetky deti od 24 mesiacov. Balančný bicykel je skvelým prostriedkom pre aktívny pohyb detí na čerstvom vzduchu. Deti sa s balančným odrážadlom Learning Bike Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Lion Guard má žlto-zelenú farbu so zelenými detailmi. Na riadidlách odrážadla je rozprávkový obrázok zo seriálu, ktorý je pokračovaním rozprávky Leví kráľ. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu.

Vlastnosti

  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • rozprávkový motív Leví kráľ
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • kvalitné kolieska
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia117*60*41 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,8 kg
Nosnosť383 kg
Objem L239 l
Note383 kg sand
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.