Pieskovisko cédrové loď s kormidlom Aksent Boat Sandpit Exit Toys stožiar s plachtou a úložným priestorom 190*90 cm

Popis produktu

Cédrové pieskovisko Aksent Boat od holandskej značky Exit Toys zažijú deti od 3 rokov veľa radostných chvíľ pri hre na pirátov a námorných kapitánov. Pieskovisko v tvare lode s rozmermi 190*90 cm je vybavené dreveným stožiarom s plachtou a pohyblivým kormidlom a otvárateľným úložným priestorom v prednej časti loďky, do ktorého si môžu odložiť svoje obľúbené hračky. Chlapci a dievčatá si obľúbia pieskovisko na prvý pohľad a zároveň ozdobí každú záhradu. Do centrálnej časti pieskoviska sa zmestí až 200 kg piesku, v ktorom si deti môžu stavať hrady a hĺbiť tunely, vďaka čomu si rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť. 

Celková výška pieskoviska aj so stožiarom je 135 cm a váži 17 kg. V zadnej časti loďky je miesto na sedenie s nosnosťou 30 kg. Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Robustné a pevné pieskovisko má rohy chránené kovovým zakončením pre vyššiu odolnosť, takže vydrží v záhrade dlhé roky.

Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery190*135*90 cm
Hmotnosť17 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.