Pieskovisko ekologické mušľa Simple Sand Pit Green Smoby 35 cm pre malé priestory od 18 mes

Popis produktu

Ekologické pieskovisko Mini Sand Pit od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Modré pieskovisko je vďaka svojim kompaktným rozmerom 35*35 cm ako stvorené do malých priestorov - deti ho môžu využiť pri hre v interiéri aj exteriéri. Pieskovisko je vyrobené ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 50% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia.

Multifunkčné pieskovisko sa dá počas horúcich letných dní využiť aj ako bazénik - napustí sa vodou a deti sa v ňom osviežia. Kompaktné pieskovisko Mini Sand Pit sa dá v prípade potreby ľahko využiť aj na balkóne či terase. Oblé hrany pieskoviska zaistia deťom pri hre bezpečnosť, povrch pieskoviska je príjemný na dotyk. Hračky z kolekcie Smoby Green sa vyznačujú rovnako kvalitou a odolnosťou ako klasické plastové hračky, znižujú mieru odpadov a zároveň vedú deti k ochrane životného prostredia.

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti v každom veku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery35*35*9 cm
Celková výška9 cm
Rozmery balenia35*35*9 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Priemer35 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.