Pieskovisko ekologické mušľa sada 2 kusov Double Sand Pit Green Smoby 35 cm pre malé priestory od 18 mes

Popis produktu

Ekologické pieskovisko Double Mini Sand Pit od francúzskeho výrobcu Smoby zaujme každé dieťa od 18 mesiacov. Modré pieskovisko v tvare mušle pozostáva z 2 kusov, takže sa dá jednoducho zatvoriť. Každý diel pieskoviska má rozmery 35*35 cm, pričom celková výška dielu je 9 cm. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do malých priestorov - deti ho využijú v interiéri aj exteriéri. Pieskovisko je vyrobené ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 52% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia.

Multifunkčné pieskovisko sa dá počas horúcich letných dní využiť aj ako bazénik - napustí sa vodou a deti sa v ňom príjemne osviežia. Kompaktné pieskovisko Double Mini Sand Pit sa dá v prípade potreby ľahko využiť aj na balkóne či terase. Oblé hrany pieskoviska zaistia deťom pri hre bezpečnosť, povrch pieskoviska je príjemný na dotyk. Hračky z kolekcie Smoby Green sa vyznačujú rovnako kvalitou a odolnosťou ako klasické plastové hračky, znižujú mieru odpadov a zároveň vedú deti k ochrane životného prostredia.

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti v každom veku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery70*35*9 cm
Celková výška9 cm
Rozmery balenia35*35*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Priemer35 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.