Pieskovisko dvojdielne Mušľa Watershell Green BIG objem 2*20 kg na vodu a piesok 74*88*21 cm zelené od 18 mes

Popis produktu

Dvojdielne pieskovisko Mušľa Watershell Green od nemeckého výrobcu BIG je skvelá záhradná hračka pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Originálne pieskovisko je vyhotovené v tvare zelenej mušle, skladá sa z dvoch samostatných dielov, ktoré sa dajú naplniť vodou či pieskom. Multifunkčné pieskovisko tak dokážu deti využívať aj ako malý bazénik počas horúcich letných dní. Do každého dielu pieskoviska sa zmestí maximálne 20 kg piesku. Dvojdielne pieskovisko má rozmery v zloženom stave 74*88*21 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Pieskovisko je chránené UV filtrom, takže si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. 

Dvojdielne pieskovisko BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery74*88*21 cm
Objem L2*20 kg (piesok)
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.