Pieskovisko cédrové s lavicami a krytom Aksent wooden sandpit Exit Toys veľké 136*132cm

Popis produktu

Cédrové pieskovisko Aksent od holandskej značky Exit Toys je praktické pieskovisko s rozmermi 136*132 cm, takže sa zmestí na každý dvor a záhradu. Štýlové pieskovisko využijú deti od 3 rokov a naučia sa v ňom stavať svoje prvé hrady a hĺbiť tunely. Multifunkčný drevený kryt je pohyblivý - počas hry si z neho deti dokážu vytvoriť 2 pevné lavičky s operadlom a keď sa dohrajú, môžu ním zakryť pieskovisko a ochrániť tak piesok pred znečistením. Túto skvelú výhodu ocenia nielen deti, ale aj rodičia, dieťa pri hre s pieskom sedí pohodlne na lavičke a neprichádza tak k nadmernému znečisteniu jeho šiat. 

Celková výška pieskoviska je 20 cm a jeho váha je 30 kg. Objem pieskoviska je 440 kg a nosnosť sedadiel 30 kg. Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi, pričom si rozvíjajú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.