Pieskovisko cédrové s krytom Aksent wooden sandpit Exit Toys objem 45 kg s 2 nádobami s objemom 16 litrov/32 kg

Popis produktu

Cédrové pieskovisko s krytom Aksent od holandskej značky Exit Toys je kompaktné pieskovisko s rozmermi 94*77 cm, takže v záhrade nezaberá veľa miesta. Originálne pieskovisko je vybavené 2 zelenými nádobami z kvalitného plastu, do ktorých si môžu deti napustiť vodu počas horúcich letných dní. Na bočných stranách pieskoviska sú vytvorené lavičky, na ktoré sa chlapci a dievčatá môžu pohodlne posadiť pri stavbe hradov, tunelov a modelovaní mokrého piesku. Nádoby na vodu sa dajú po každej hre z pieskoviska vybrať a vyčistiť. Drevený kryt na pieskovisko zabezpečí, že sa do piesku a vody nedostanú žiadne nečistoty a ľahko ním prikryjete pieskovisko na noc.

Celková výška pieskoviska je 20 cm a jeho váha je 13 kg. Objem pieskoviska je 45 kg a do zelených nádob sa zmestí približne 16 litrov/32 kg vody. Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi, pričom si rozvíjajú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery94*20*77 cm
Celková výška20 cm
Hmotnosť13 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.