Pieskovisko borovicové stôl s krytom Aksent Sandtable Exit Toys extra veľké s objemom 210 kg

Popis produktu

Drevené pieskovisko stôl s krytom Aksent od holandskej značky Exit Toys predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti už od 3 rokov. Pieskovisko s objemom 210 kg je vyrobené z prvotriedneho borovicového dreva, ktoré pochádza priamo zo Škandinávie. Stôl na piesok stojí na 4 robustných nohách, umožňuje prístup zo všetkých strán, takže sa s ním zahrajú aj viaceré deti. Využijú ho v záhrade a dvore, ale vďaka kompaktným rozmerom sa dá umiestniť aj na terasu. Vo vnútri stolíka je kvalitná nepriepustná textília, ktorá zabezpečí, že piesok zostane počas hry vo vnútri. Stolík je vybavený aj krytom, takže sa dá pieskovisko po každej hre prikryť a piesok je tak chránený pred nečistotami. 

Multifunkčné pieskovisko sa dá po prikrytí využiť aj ako klasický stôl, na ktorom si deti môžu kresliť obrázky, stavať stavebnicu alebo sa hrať s autíčkami. Rozmery pieskoviska sú 50*138*94 cm, pričom celková výška je 50 cm a váži 32 kg. Pri výrobe bolo použité impregnované borovicové drevo s certifikáciou FSC Mix 70%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Vďaka moderným výrobným postupom sa zabezpečila dlhá životnosť pieskoviska, ktoré môžu deti po poskladaní ihneď začať používať. 

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery50*138*94 cm
Hmotnosť32 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.