Pieskovisko cédrové s kuchynkou s tečúcou vodou Aksent Sandpit Kitchen Exit Toys extra veľké s kuchynským náradím 200*140 cm

Popis produktu

Cédrové pieskovisko s kuchynkou s tečúcou vodou Aksent od holandskej značky Exit Toys je multifunkčné pieskovisko s rozmermi 200*140 cm, s ktorým zažijú deti od 3 rokov veľa radostných chvíľ. Nadčasové pieskovisko je vybavené úložným priestorom, lavičkou a kuchynkou s príslušenstvom, takže sa chlapci a dievčatá naplno ponoria do sveta fantázie a kreativity. Kuchynská časť pieskoviska je vybavená 4 varnými doskami, gombíkmi a drezom s funkčným vodovodným kohútikom, na ktorý jednoducho pripojíte záhradnú hadicu. Deti si tak môžu v dreze púšťať vodu a vďaka odnímateľnej nádobe ju kedykoľvek vylejú. Súčasťou kuchynky je sada kuchynského náradia, v ktorej sa nachádza panvica, hrniec s pokrievkou, obracačku, naberačku a zdravé potraviny.

Celková výška pieskoviska je 29 cm a jeho váha je 25 kg. Nosnosť lavičky na sedenie je 30 kg, celkový objem pieskoviska je 440 kg. Pod kuchynskou časťou sa nachádza veľký úložný priestor, do ktorého si deti po hre uložia svoje obľúbené hračky. Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Robustné a pevné pieskovisko má rohy chránené kovovým zakončením pre vyššiu odolnosť, takže vydrží v záhrade dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery200*29*140 cm
Celková výška29 cm
Hmotnosť25 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.