Pieskovisko cédrové stôl na vodu a piesok Aksent sand&water table Exit Toys piknikové s 2 lavicami a krytom

Popis produktu

Cédrové pieskovisko stôl na vodu a piesok Aksent od holandskej značky Exit Toys poteší chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový stolík s objemom 32 kg/16 litrov je vybavený robustnými a pevnými nohami, umožňuje prístup zo všetkých strán, takže sa s ním zahrajú aj viaceré deti. Vo vnútri stolíka sa nachádzajú 2 odnímateľné nádoby z prvotriedneho plastu, ktoré si naplnia vodou aj pieskom a naplno sa ponoria do sveta fantázie a kreativity.

Multifunkčné pieskovisko sa dá vďaka krytu využiť aj ako piknikový stolík, pričom deti ocenia 2 lavice s nosnosťou 45 kg, takže sa môžu pri stole občerstviť, kresliť si obrázky a skladať stavebnice. Rozmery stolíka s lavicami sú 120*50*94 cm, pričom jeho celková výška je 50 cm a váži 15 kg. Nádoby na piesok a vodu sa dajú ľahko vybrať a vyčistiť, deti ich využijú aj ako odkladací priestor na hračky. Kvalitné pieskovisko vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery120*50*94 cm
Hmotnosť15 kg
Nosnosť45 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.