Pieskovisko cédrové stôl na vodu a piesok Aksent sand&water table Deluxe Exit Toys veľké s krytom slnečníkom a záhradným náradím

Popis produktu

Cédrové pieskovisko stôl na vodu a piesok Aksent Deluxe od holandskej značky Exit Toys poteší chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový stolík s objemom 32 kg/16 litrov je vybavený robustnými a pevnými nohami, umožňuje prístup zo všetkých strán, takže sa s ním zahrajú aj viaceré deti. Vo vnútri stolíka sa nachádzajú 2 odnímateľné nádoby z prvotriedneho plastu, ktoré si naplnia vodou aj pieskom a naplno sa ponoria do sveta fantázie a kreativity, pričom majú k dispozícii aj sadu záhradného náradia - malý rýľ, lopatku a hrabličky. 

Vďaka kompaktným rozmerom nezaberá stolík veľa miesta, takže sa zmestí na každý dvor a záhradu. Praktický slnečník umiestnený v strede stola chráni dieťa počas hry pred silnými slnečnými lúčmi. Multifunkčné pieskovisko sa dá po prikrytí využiť aj ako klasický stôl, na ktorom si deti môžu kresliť obrázky, stavať stavebnicu alebo sa hrať s autíčkami. Rozmery stolíka sú 69*50*94 cm, pričom celková výška je 50 cm a váha 10 kg.

Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi, pričom si rozvíjajú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery69*50*94 cm
Hmotnosť10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.