Piano elektronické Cotoons Smoby so 16 melódiami a svetlom

Popis produktu

Potešte svoje deti modernou hudobnou hračkou. Detské piano Cotoons je krásny darček pre všetkých chlapcov a dievčatká od 12 mesiacovDetský hudobný nástroj je elektronický, dokáže nielen vydávať zvuky, ale aj svetelné efekty. Piano pre deti ponúka 8 hracích kláves2 špeciálne módy: 8 tónov pre klasickú hudbu a 8 nahratých melódií. Svetelné efekty v sebe zahŕňajú 4 farby, ktoré zaujmú dieťa a naučí sa ich rozpoznávať. Hudobné piano pre deti funguje na 3 batérie typu AA/LR6, ktorú sú súčasťou balenia. Didaktické piano s motívom animovaných postavičiek Cotoons vydáva skutočne krásne zvuky, vďaka ktorým sa s ním deti zabavia na dlhé hodiny.

Dieťa sa hrou na piane učí zapamätávať si zvuky, rozlišovať ich od seba, rozlišovať farby, rytmus a melódie. Klávesy na piane sú rôznofarebné, vďaka čomu si deti dokážu ľahšie zapamätať, aký tón patrí ku ktorej klávese. Hudobná hračka u detí takisto pomáha rozvíjať jemnú motoriku a hudobné cítenie. Piano pre deti je vyrobené z kvalitného plastu so zaoblenými hranami, ktorý je zamatový na dotyk. Rozmery detského piana sú 32*6*17 cm, pričom celková dĺžka piana je 32 cm a výška 6 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*6*17 cm
Celková výška6 cm
Rozmery balenia34*8*21 cm
Celková dĺžka32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
PoznámkaBattery: 3 x AA/LR6 1.5V included
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné