Pexeso Pleximeno Farma Janod na rozvoj pamäte 24 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Detské pexeso Pleximeno Farma je pekná a náučná hračka francúzskej značky Janod vhodná pre dievčatá a chlapcov od 4 do 8 rokov. Hra je ideálna pre 2-4 hráčov. Nový typ pexesa s priesvitnými kartičkami robí túto obľúbenú hru detí ešte viac zaujímavejšou. Hráči majú za úlohu  vytvoriť pár z 2 kartičiek tak, aby spolu tvorili obrázok. K priesvitnej kartičke, ktorú si ťahajú z vrecúška, musia nájsť tú správnu kartičku s obrázkom. Pri hre s pexesom si deti precvičujú pamäť a jemnú motoriku. Spoločenská hra Pleximeno Farma je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Uvažovaním nad ďalšími krokmi v hre sa rozvíja aj ich logické myslenie. Táto detská hračka Janod je skvelým spoločníkom na dlhé cesty, aby deti zahnali nudu a zažili kopec zábavy. Doprajte túto zábavnú spoločenskú hru Pleximeno Farma svojim najmenším a zaručíte im tak nielen dni bez nudy, ale aj posilňovanie jemnej motoriky a precvičovanie pamäťových schopností.

Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre celú rodinu
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 4 do 8 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19*15 cm
Rozmery balenia20*8*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Dieliky puzzle24
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.