Pexeso vymaľovánky Rozprávky Colouring Activities Educa v kufríku 18 dielov - maľovanie s fixkami

Popis produktu

Pexeso pre deti s motívom Rozprávky Colouring Activities obsahujú 18 dielikov, z ktorých sa budú deti snažiť vytvoriť zhodné dvojice. Balenie pexesa prichádza v praktickom kufríku, v ktorom si deti nájdu aj 6 farebných fixiek, s ktorými si môžu jednotlivé obrázky na pexese pekne vyfarbiť. Toto originálne pexeso nesmie chýbať v zbierke žiadneho malého dieťaťa. Po vyfarbení dieťa získa krásne obrázky, zobrazujúce motívy rôznych rozprávok. Pexeso vymaľovánky sú vhodné pre všetky deti už od 3 rokov a vďaka kufríku si ich budú môcť kamkoľvek vziať so sebou.

Pexeso pre deti je vyrobené z kvalitného materiálu. S jednotlivými dielikmi sa dobre manipuluje a obrázky sú od seba dostatočne odlišné, aby sa dali ľahšie rozoznať a zapamätať. Hrou s týmto pexesom sa dieťa veľmi zábavným spôsobom učí spoznávať predmety a rozmýšľať zároveň - hra s pexesom má priaznivé účinky na krátkodobú pamäť, rozoznávanie farieb a tvarov. Hra je určená nielen pre deti, ale zabavia sa s ňou aj rodičia, kamaráti alebo hneď aj celá rodina.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú.  Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii pexeso a puzzle pre celú rodinu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle18
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné