Pexeso Santoro Gorjuss Identic pamäťová hra Educa 110 kariet od 6 rokov

Popis produktu

Detské pexeso Santoro Gorjuss Identic je úžasná pamäťová hra plná veselých a módnych bábik Gorjuss, ktoré sú dnes veľmi známe a obľúbené. Pamäťová hra Santoro Gorjuss obsahuje 55 párov obrázkov, dohromady teda až 110 kvalitných kartičiek. Toto veľké pexeso zabaví deti a ich kamarátov alebo aj celú rodinu. Jednotlivé kartičky tohto pexesa pre deti sú z kvalitného hrubého materiálu s vysokou odolnosťou a pružnosťou. To znamená, že ich rohy sa len tak ľahko nepokrčia a zo stola sa ľahko zdvíhajú.

Jednotlivé obrázky sú od seba dostatočne odlišné, aby sa dali ľahšie rozoznať a zapamätať. Hrou s týmto pexesom sa dieťa veľmi zábavným spôsobom učí spoznávať predmety a rozmýšľať zároveň - hra s pexesom má priaznivé účinky na krátkodobú pamäť, rozoznávanie farieb a tvarov. Hra je určená pre deti od 6 rokov, zabavia sa s ňou aj rodičia, kamaráti alebo hneď aj celá rodina.

Pexeso je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii pexeso pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia25*25*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.