Drevené pexeso Picture Memo Game Eichhorn 72 kociek s 36 motívmi od 4 rokov

Popis produktu

Kvalitné drevené pexeso Picture Memo Game od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúca hračka, ktorá poteší všetky deti už od 4 rokov. Na 72 drevených dielikoch z prvotriedneho lipového dreva s jemným povrchom sa nachádza 36 farebných motívov, s ktorými si chlapci aj dievčatá precvičia krátkodobú pamäť, priestorové videnie a jemnú motoriku. Vďaka prírodnému materiálu získajú deti originálny zážitok pre hre s pexesom, ktoré vytvorí v izbičke útulnú a príjemnú atmosféru. 

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Pexeso s obrázkami zvieratiek v sýtych farbách pomôžu deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si logické myslenie, pamäť, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodDesigned in Germany
Rozmery4*15,3*15,3
Hmotnosť215 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné