Pexeso Peppa Pig Identic Educa pamäťová hra 36 kariet

Popis produktu

Pexeso Identic Peppa Pig je fantastická pamäťová hra s animovaným motívom Peppa Pig, obľúbenej rodiny prasiatok, ktoré si obľúbili deti po celom svete. Pexeso obsahuje až 36 kariet s krásnymi obrázkami, ktoré preveria pamäť každého dieťaťa. Toto veľké pexeso zabaví deti a ich kamarátov alebo aj celú rodinu. Jednotlivé kartičky tohto pexesa pre deti sú z kvalitného hrubého materiálu s vysokou odolnosťou a pružnosťou. To znamená, že ich rohy sa len tak ľahko nepokrčia a zo stola sa ľahko zdvíhajú.

Jednotlivé obrázky sú od seba dostatočne odlišné, aby sa dali ľahšie rozoznať a zapamätať. Hrou s týmto pexesom sa dieťa veľmi zábavným spôsobom učí spoznávať predmety a rozmýšľať zároveň - hra s pexesom má priaznivé účinky na krátkodobú pamäť, rozoznávanie farieb a tvarov. Hra je určená pre deti od 3 rokov, zabavia sa s ňou aj rodičia, kamaráti alebo hneď aj celá rodina.

Pexeso je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii pexeso pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia25*25*5,6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle36
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.