Pexeso pamäťová hra LigaBBVA Educa 48 dielov

Popis produktu

Pexeso Identic Memo Game je úžasná pamäťová hra, vhodná najmä pre chlapcov s motívom obrázov v štýle LigaBBVA, teda španielskych futbalových tímov, hrajúcich najvyššiu súťaž. Pamäťová hra LigaBBVA obsahuje 48 dielov pexesa so znakmi jednotlivých klubov. Toto veľké pexeso zabaví deti a ich kamarátov alebo aj celú rodinu. Jednotlivé kartičky tohto pexesa pre deti sú z kvalitného hrubého materiálu s vysokou odolnosťou a pružnosťou. To znamená, že ich rohy sa len tak ľahko nepokrčia a zo stola sa ľahko zdvíhajú.

Jednotlivé obrázky sú od seba dostatočne odlišné, aby sa dali ľahšie rozoznať a zapamätať. Hrou s týmto pexesom sa dieťa veľmi zábavným spôsobom učí spoznávať predmety a rozmýšľať zároveň - hra s pexesom má priaznivé účinky na krátkodobú pamäť, rozoznávanie farieb a tvarov. Hra je určená pre deti od 4 rokov, zabavia sa s ňou aj rodičia, kamaráti alebo hneď aj celá rodina.

Pexeso je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii pexeso pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 4 rokov
PôvodSpain
Rozmery balenia25*25*5,6 cm
Dieliky puzzle48
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné