Penový koberec Hrad Lee Chyun s plotom v taške 25 dielov 32*32*1,3 cm od 0 mes

Popis produktu

Penový koberec pre najmenších Hrad je mäkká podložka na hranie a hračka v jednom. Penové puzzle v jemných pastelových odtieňoch majú podobu hradu s okrajmi. Penové puzzle môžete využiť pre bábätká ako podložku na ležanie či sedenie a staršie deti si z 25 dielikov môžu postaviť krásny hrad s hradbami, ktorý využijú pri hrách na princezné, rytierov alebo iné, podľa vlastnej fantázie.  Penové puzzle je vhodné pre deti od narodenia

V balení je spolu 9 veľkých podlahových dielikov, ktoré majú rozmery 32*32 cm jeden kus a hrúbku 1,3 cm. Celkové rozmery poskladaného koberca sú 160*160*1,3 cm. Okrem toho skladačka obsahuje 16 dielikov, ktoré tvoria okraj penového koberca a majú podobu hradieb s vežičkami. Podlahový penový koberec je pre sedenie detí veľmi pohodlný. Pri skladní penového puzzle si deti posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti, spoznávajú farby, rozvíjajú logické myslenie a trénujú trpezlivosť, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Puzzle prichádza v praktickej taške na zips, takže v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok s rozhádzanou skladačkou. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery160*160*1,3 cm
Celková dĺžka160 cm
Dieliky puzzle32*32*1,3 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbapastelová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.