Penové puzzle Lee podložka pre najmenších 4 diely 60*60*1,4 cm od 0 mes

Popis produktu

Detské penové puzzle Lee v tvare štvorca pozostávajú zo 4 kusov farebných penových puzzle. Tradičné penové puzzle do seba vďaka svojmu jednotnému reliéfu zapadajú. Penové puzzle pre deti sú vhodné už pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Jeden štvorec má rozmery 60*60 cm a hrúbku 1,4 cm. Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať s inými hračkami alebo použiť ich aj ako podložku na sedenie a ležanie na zemi. Dajú sa tiež použiť ako náhrada koberca do detskej izby.

Po rozložení sa uložia do praktickej priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú, a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Penový materiál je jemný a príjemný na dotyk. Každý kus penového puzzle je prevedený v inej, veselej farbe. Detské penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Penové puzzle sú vhodné pre najmenšie deti, od narodenia. 

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Vlastnosti

  • mäkké a bezpečné
  • pre najmenšie deti
  • 4 farebné kusy
  • netoxické a vhodné pre bábätká
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery120*120*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.