Penové puzzle Zvieratká z farmy Lee 6 dielov 15*15*1,2 cm

Popis produktu

Penové puzzle pre deti s motívom Zvieratká z farmy. Motív týchto puzzle sú penové puzzle v tvare štvorcov, v rôznych farbách. V štvorcoch sú rôzne farebné zvieratká - ako kohút a kačka, ktoré sa z nich dajú vyberať von. Balenie penové puzzle obsahuje 6 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy, sú bezpečné pre deti. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť do priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí. Pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť dielikov puzzle je 15*15 cm, hrúbka je 1,2 cm - takže je ťažké ich stratiť.

Dieťa sa s nimi môže hrať vo vaničke počas kúpania - mokré penové puzzle držia dobre na dlaždiciach. Tiež sa dajú použiť ako podložka na sedenie na zemi. Penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery15x15x1,2 cm
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné