Penové puzzle Vehicles Lee 10 dielov 15*15*1,2 cm

Popis produktu

Penové puzzle pre deti s motívom Vehicles - Autá. Motív týchto puzzle sú penové puzzle v tvare štvorcov, v rôznych farbách. V štvorcoch sú rôzne farebné autíčka, ktoré sa z nich dajú vyberať von. Balenie penové puzzle obsahuje 10 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých.

Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť do priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku.

Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť dielikov puzzle je 15*15 cm, hrúbka je 1,2 cm - takže je ťažké ich stratiť. Dieťa sa s nimi môže hrať vo vaničke počas kúpania - mokré penové puzzle držia dobre na dlaždiciach. Tiež sa dajú použiť ako podložka na sedenie na zemi. Penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery15*15*1,2 cm
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné