Penové puzzle Morský svet Lee

Popis produktu

Lee Chyun detské penové puzzle s maľovanou potlačou podmorského sveta sú krásnou hračkou na hranie, ktorá zároveň slúži ako mäkká podložka na ktorej sa dieťa hrá s inými hračkami. Penové puzzle pre deti sú vhodné už od 12 mesiacov veku dieťaťa a rozmery puzzle sú 33*28,5 a ich hrúbka je 1,2 cm.

Podmorský svet- skladacie penové puzzle sú vyrobené z ľahkej a kvalitnej peny, ktorá podporuje multisenzorickú stimuláciu a tréning rozoznávania farieb pre deti zábavnou formou. Veľmi kvalitné penové puzzle s motívom Morský svet sú vhodným doplnkom do detskej izby, školky, detského centra či na ihrisko.

Materiály puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy, ktoré zaručujú zdravotnú nezávadnosť. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodTaiwan
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.