Penové puzzle Dolphin – Delfín Lee 54 dielov 60*90*1,2 cm

Popis produktu

Lee Chyun detské penové puzzle s maľovanou potlačou delfína sú mäkké, bezpečné, veľké 60x90 cm a hrubé 1,2 cm, takže sa nemajú ako stratiť. Vďaka realisticky prevedenej potlači morského dna s veľkými delfínmi, sa penové puzzle pre deti stanú obľúbenou hračkou vašeho dieťaťa. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť do priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú. Balenie penové puzzle obsahuje 54 dielikov. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých.

Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, logické myslenie, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať alebo ich použiť ako sedák, keď sa hrá na zemi. Sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery60*90*1,2 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.