Penové puzzle Lee podložka pre najmenších 9 dielov 30*30*1,4 cm modré od 0 mes

Popis produktu

Lee penové puzzle je krásna hračka v modrých odtieňoch, ktorá je vhodná už pre najmenšie deti od narodenia. Detské puzzle je tvorené 9 dielikmi, ktoré majú modrú farbu. Puzzle pre deti sa dá poskladať rôznymi spôsobmi, spolu vytvárajú mäkkú podložku na hranie pre najmenšie deti. Poskladané puzzle z veľkých dielikov tvorí krásny koberček. Výborne sa hodí ako doplnok do detskej izby, aby sa deti nehrali na tvrdej zemi, ale na príjemnej podložke Lee. Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé.

Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Rozmery dielikov sú 30*30*1,4 cm.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery30*30*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.