Penové puzzle Lee podložka pre najmenších 36 dielov 30*30*1,4 cm od 0 mes

Popis produktu

Lee farebné penové puzzle je krásna hračka plná farieb, ktorá je vhodná už pre najmenšie deti už od narodenia. Detské puzzle je tvorené 36 dielikmi, ktoré majú motív počasia. Puzzle pre deti sa dá poskladať rôznymi spôsobmi, detičky môžu pospájať dieliky rovnakej farby alebo ich všelijako pokombinovať. Potom spolu vytvárajú mäkkú podložku na hranie pre najmenšie deti. Poskladané puzzle tvorí krásny koberček, pekný doplnok do detskej izby pre chlapcov aj dievčatá, aby sa nemuseli hrať na tvrdej zemi, ale na mäkkej podložke. Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Dajú sa z neho poskladať aj všelijaké 3D stavby, pretože dieliky do seba zapadajú z každej strany, nielen vedľa seba.

Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Rozmery jedného dielika sú 30*30*1,4 cm a sú v praktickej taške.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery30*30*1,4 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.