Penové puzzle počasie Lee

podložka pre najmenších 6 dielov 32*32*1,3 cm od 0 mes

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Lee Chyun Kategória: Podlahové koberce pre bábätká Kód: LEE HFM953
25,99 €
10,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Lee penové puzzle je krásna hračka plná farieb, ktorá je vhodná už pre najmenšie deti od narodenia. Detské puzzle je tvorené 6 kusmi dielov, ktoré majú motív počasia. Puzzle pre deti sa dá poskladať rôznymi spôsobmi, spolu vytvárajú mäkkú podložku alebo koberec na hranie pre najmenšie deti. Poskladané puzzle tvorí krásny koberček, pekný doplnok do detskej izby pre chlapcov aj dievčatá, aby sa nemuseli hrávať na holej zemi, ale na mäkkej podložke. Vnútro každého dielika sa dá vybrať, deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé.

Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o počasí a o iných nových veciach, posilňovať logické a priestorové myslenie.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery32*32*1,3 cm
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...