Penové puzzle Hop-Scotch Lee Chyun 12 dielov štvorcov s číslami 32*32*1,4 cm a 4 penové puky v taške

Popis produktu

Podlahové penové puzzle Hop-Scotch tvorí 12 farebných štvorcov s číslami od 0 po 10 a 4 farebné puky. Balenie penové puzzle obsahuje spolu 16 dielikov. Rozmer jedného štvorca je 32*32 cm a hrúbka 1,4 cm. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. 

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť, manuálnu zručnosť detí, pohybové zručnosti. Deti si pestujú zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku. S penovým puzzle Hop-Scotch si deti môžu zahrať obľúbenú hru "škôlka", pri ktorej deti postupne hádžu farebné puky na jednotlivé čísla a skáču na jednej nohe, zdvihnú puk a vracajú sa späť. Týmto spôsobom pokračujú až po číslo 10.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť do priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú. Puzzle sa dajú použiť aj ako podložka na sedenie na zemi. Penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery32*32*1,4 cm
Dieliky puzzle16
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.