Penové puzzle Dino Lee 54 dielov 60*90*1,2 cm

Popis produktu

Lee penové puzzle Dino je pekná hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Motív dinosaurov je medzi deťmi veľmi obľúbený, preto pri výbere darčeka pre milovníkov ohromného sveta dinosaurov je toto ideálna voľba. Má rozmery 60*90 cm, je hrubé 1,2 cm, vytvára teda pohodlnú mäkkú podložku na hranie pre deti. Detské puzzle má 54 dielikov s veľkými rozmermi, aby s ním mohli najmenšie deti ľahko manipulovať a cvičiť si jemnú motoriku a manuálne zručnosti.

Skladačka pre deti vytvára vďaka veľkým rozmerom zároveň koberček, ktorý môže byť pekným doplnok v detskej izbe každého chlapčeka či dievčatka. Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary na skladačke. Puzzle prichádza v praktickej taške na zips, takže skladovanie je veľmi nenáročné. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú, ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o svete dinosaurov, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery60*90*1,2 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.