Penové puzzle City Map - Mapa mesta Lee 81 dielov 92*92*1,4 cm od 0 mes

Popis produktu

Lee detské penové puzzle City Map - Mapa mesta pozostáva z 81 kusov puzzle.  Po poskladaní obrázok vytvára pekný motív križovatiek s obchodmi vo veľmi pekných farbách. Tieto krásne puzzle s motívom mesta sú vhodné pre najmenšie deti už od 3 rokov. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Ich rozmery sú 92*92 cm a majú hrúbku 1,4 cm, čo zaručuje, že zostanú pokope a deťom sa nestratia.

Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať s autíčkami, alebo ich použiť pri hrách, ako podložku na sedenie na zemi. Po zložení sa uložia do praktickej priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú, a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Penový materiál je jemný a príjemný na dotyk. Celý obrázok je prevedený vo veselých farbách. Detské penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia.

Dieťa si skladaním precvičuje vnímavosť a logické myslenie. Penové puzzle sú vhodné pre deti od 0 mesiacov Rozmery produktu sú 92*92*1,4 cm.Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery92*92*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.