Pelech pre mačičku Cat and Bed Écoiffier s plyšovou mačkou a 9 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Pelech pre mačičku Cat and Bed Écoiffier predstavuje nádherný darček pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady starajú o zvieratká. V kvalitnej sade doplnkov sa nachádza plyšová mačička, pelech, konzerva, fľaška, miska s granulkami a kefa na srsť. Sada starostlivosti o zvieratká je ako stvorená pre deti, ktoré túžia po vlastnom zvieratku a takýmto spôsobom sa môžu starať o vlastnú plyšovú mačičku s modrými očkami. 

Kvalitné doplnky sú vyhotovené z prvotriedneho plastu, všetky hrany sú zaoblené a preto sú bezpečné pre hru detí. Deti si vyskúšajú starostlivosť o mačičku, kŕmia ju, češú a večer ju ukladajú do pelecha, zaspávajú spolu s ňou. Pri hre s mačičkou si rozvíjajú svoju kreativitu a fantáziu. Naučia sa pomáhať zvieratkám, zaujímať sa o svoje okolie. Zlepšujú si jemnú motoriku, logické myslenie a naučia sa rýchlejšie rozhodovať v dôležitých situáciách. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*15*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,42 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.