Stavebnica PlayBIG Bloxx Backerei BIG Hello Kitty v pekárni s kamarátkou 82 dielov a 2 figúrky od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica PlayBIG Bloxx Backerei je výborným darčekom pre všetky šikovné deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Praktická detská stavebnica má žiarivé ružové farby a motív populárnej mačičky Hello Kitty, takže si ihneď získa každé malé dievčatko, ktoré sa rado hrá s kockami. Stavebnica s 82 dielikmi obsahuje mačičku Hello Kitty s kamarátkou, vyzdobenú pekáreň s doplnkami, takže ponúkne deťom hodiny skvelej zábavy. Jednotlivé kocky do seba všelijako zapadajú, preto sa stavebnica dá poskladať rôznymi spôsobmi. Najväčšou výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx spočíva v tom, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a lepšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

Detské stavebnice LEGO či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice obsahujú špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka si zachová svoje farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery35*27*23 cm
Rozmery balenia10*39*29 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.