Parný varič a mixér Beaba Babycook® Originál šedo-modrý od 0 mesiacov

Popis produktu

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Originál v šedo-modrej farbe nielen dobre vyzerá, ale zároveň pripraví vašim deťom chutné kašičky plné vitamínov a výživných látok. Kuchynský robot 4v1 od francúzskeho výrobcu Beaba predstavuje ikonický produkt tejto značky, ktorý dokáže obsluhovať takmer každý. Parný varič a mixér Babycook® Originál jedlo uvarí na pare, rozmixuje, rozmrazí a ohreje. Je to všestranný pomocník do každej domácnosti, ktorý vám ušetrí veľa času. Jeden kuchynský robot Beaba nahradí všetky hrnce, misky a mixéry, ktoré ste používali doteraz. Objem 800 ml vám umožní pripraviť viac porcií, ktoré uložíte do chladničky či mrazničky, a potom jednoducho ohrejete.

Jednoduchá príprava

Beaba Babycook® Originál parný varič a mixér sa jednoducho ovláda a do 15 minút pripraví vašim deťom ovocné či zeleninové kaše alebo šťavy. Príprava jedla v parnom variči a mixéri Beaba je naozaj jednoduchá a zvládne ju aj otecko či starí rodičia. Do variča stačí vliať vodu a do nádoby dať ovocie a zeleninu. Prvá fáza prípravy spočíva vo varení nad parou, potom stačí vyliať prebytočnú vodu a prepnúť gombík do režimu mixovania. Mixér Beaba sa automaticky vypne, keď je jedlo rozmixované, takže ho nemusíte neustále kontrolovať. Súčasťou balenia kuchynského robota Beaba je aj kniha receptov, v ktorej nájdete množstvo inšpiratívnych kombinácií na jedlá pre vaše deti.

O Beaba

Značka Beaba pochádza z Francúzska a rodiny s deťmi teší svojimi výrobkami už od roku 1989. Patentovaný systém Beaba uľahčuje rodičom starostlivosť o deti a zároveň prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • jednoduchá a rýchla príprava jedla
  • šetrné vvarenie na pare a mixovanie
  • rozmrazovanie a ohrievanie jedla
  • vhodné na prípravu kaší pre najmenšie deti
  • atraktívny francúzsky dizajn
  • prvotriedna francúzska kvalita
Doprava 79

Technické parametre

PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27*14*21 cm
Celková výška21 cm
Rozmery balenia28*16*27 cm
ElektronickéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Objem L800 ml
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.