Parný varič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus šedý dvojitý od 0 mesiacov

Popis produktu

Dvojitý parný varič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus v šedej farbe je výborný pomocník do každej domácnosti s deťmi, ktorý vám ušetrí veľa času a zároveň pripraví vašim deťom chutné jedlá. V parnom variči a mixéri Beaba Babycook® Duo Plus pripravíte naraz dve rôzne jedlá alebo veľké množstvo rovnakej kaše. Používanie dvojitého parného variča a mixéra Beaba je veľmi jednoduché, rýchle a ušetrí vám veľa času, ktorý môžete venovať vašim deťom. Parný varič a mixér Babycook® Duo Plus ocenia najmä rodiny s dvojičkami alebo viacerými deťmi v rôznom veku. Dvojitý parný varič a mixér Beaba je vhodný aj na prípravu jedla pre staršie deti, ktoré majú zúbky. V jednej nádobe pre nich pripravíte cestoviny alebo zemiakovú kašu a v druhej uvaríte zeleninu.  Jedlo je vo variči Beaba Babycook® Duo Plus pripravované na pare, vďaka čomu nestráca tak vitamíny a výživné látky dôležité pre správny rast vášho bábätka.

Jednoduchá príprava

Beaba Babycook® Duo Plus parný varič a mixér s dvomi nádobami vám uľahčí prípravu jedál pre vaše deti. Parný varič a mixér Beaba je kuchynský robot 4v1, ktorý dokáže jedlo uvariť na pare, rozmixovať, rozmraziť a ohriať. Vďaka dvom nádobám má parný varič Beaba celkový objem 2200 ml a umožní vám pripraviť naozaj veľké porcie pre vaše deti. Celé balenie parného variča Beaba obsahuje dve nádoby s celkovým objemom 2200 ml, nože s cyklónovým efektom, jednoduchý systém uzatvárania “easy clip”, jeden gombík na ovládanie celého mixéra, otáčavé koliesko na prepínanie funkcií, malú varešku a viečko filtra. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus sa veľmi ľahko čistí a je rýchlo pripravený na ďalšie použitie. Prácu s ním bez problémov zvládne aj otecko, starí rodičia či pestúnka.

O Beaba

Francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú kvalitné a zároveň jednoduché na použitie. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • jednoduchá a rýchla príprava jedla
  • dve nádoby s objemom 2200 ml
  • príprava veľkých porcií naraz
  • šetrné varenie na pare a rýchle mixovanie
  • vhodné na prípravu kaší pre najmenšie deti
  • atraktívny a moderný francúzsky dizajn
  • prvotriedna francúzska kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery38*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia42*19*25 cm
ElektronickéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Objem L1100 ml + 1100 ml
NoteBPA free
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.