Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo bielo-strieborný od 0 mesiacov

Popis produktu

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo v dizajnovom prevední bielej a striebornej farby sa okamžite stane nerozlučným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka nemu vašim deťom rýchlo a jednoducho pripravíte chutné kaše, ale aj náročnejšie jedlá pre väčších maškrtníkov. Prvotriedna francúzska kvalita a jedinečný čistý dizajn značky Beaba perfektne doplní každú modernú kuchyňu. Kašičky uvarené v Beaba Babycook® Solo sú vhodné na prikrmovanie detí od prvých mesiacov po narodení. Používanie parného variča a mixéra Beaba je veľmi jednoduché, rýchle a ušetrí vám veľa času, ktorý môžete venovať vašim deťom. Jedlo je vo variči Beaba Babycook® Solo pripravované na pare a nestráca tak vitamíny a výživné látky dôležité pre správny rast vášho bábätka. Kvalitné nože s cyklónovým efektom dôkladne rozmixujú ovocie a zeleninu a konzistenciu kaše prispôsobia veku dieťatka a jeho zúbkom.

Jednoduchá príprava

Kuchynský robot 4v1 Beaba Babycook® Solo vám ušetrí veľa času pri príprave čerstvého jedla. Celá príprava a samotné parenie a mixovanie vám nezaberie viac ako 15 minút. Do nádoby na naparovanie stačí dať ovocie a zeleninu a do variča naliať vodu. Na obsluhu variča Beaba Babycook® Solo vám postačí jeden jediný gombík, ktorým spustíte proces varenia aj mixovania. Beaba Babycook® Solo parný varič a mixér jedlo uvarí na pare, rozmixuje, rozmrazí a ohreje. Vďaka veľkému objemu nádoby si môžete na jeden raz pripraviť viac porcií pre vaše deti, ktoré uskladníte do chladničky alebo mrazničky. Celé balenie parného variča Beaba obsahuje nádobu s objemom 1100 ml, nože na mixovanie kaše, jednoduchý systém uzatvárania “easy clip”, jeden gombík na ovládanie celého mixéra, otáčavé koliesko na prepínanie funkcií, malú varešku a viečko filtra. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo sa veľmi ľahko čistí a rýchlo je pripravený na ďalšie použitie. Prácu s ním bez problémov zvládne aj otecko, starí rodičia a starší súrodenci.

O Beaba

Značka Beaba pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky od varičov až po slnečné okuliare pre deti. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Vlastnosti

  • jednoduchá a rýchla príprava jedla
  • šetrné varenie na pare a rýchle mixovanie
  • vhodné na prípravu kaší pre najmenšie deti
  • atraktívny a moderný francúzsky dizajn
  • prvotriedna francúzska kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia28*20*25 cm
ElektronickéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Objem L1100 ml
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.