Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo Dark Grey od 0 mes

Popis produktu

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo v dizajnovom prevední a sivej farbe je revolučný pomocník do domácnosti s malými deťmi. Vďaka nemu deťom už od 0 mesiacov rýchlo a jednoducho pripravíte chutné kaše, ale aj náročnejšie jedlá pre väčších maškrtníkov. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo jedlo uvarí na pare, rozmixuje, rozmrazí a ohreje. Prvotriedna francúzska kvalita a minimalistický dizajn značky Beaba perfektne doplní každú modernú kuchyňu. Kaše pripravené v Beaba Babycook® Solo sú vhodné na prikrmovanie detí od prvých mesiacov po narodení. Vďaka schopnosti pripraviť príkrmy na pare si každá porcia jedla zachováva dôležité vitamíny a minerály, zelenina a ovocie nestráca svoju farbu. O dôkladné rozmixovanie ovocia či zeleniny sa postarajú kvalitné nože s cyklónovým efektom, ktoré konzistenciu kaše prispôsobia veku dieťatka a jeho zúbkom.

Jednoduchá príprava

Kuchynský robot 4v1 Beaba Babycook® Solo v štýlovej sivej farbe vám ušetrí veľa času pri príprave čerstvého jedla. Celá príprava a samotné parenie a mixovanie vám nezaberie viac ako 15 minút. Do nádoby na naparovanie stačí dať ovocie a zeleninu a do variča naliať vodu. Na obsluhu variča Beaba Babycook® Solo vám postačí jeden jediný gombík, ktorým spustíte proces varenia aj mixovania. Veľký objem nádoby umožní pripraviť viac porcií vopred a uskladniť ho v dózach, ktoré neprepúšťajú žiadne pachy. Celé balenie parného variča Beaba obsahuje XL nádobu s objemom 1100 ml, nože na mixovanie kaše, jednoduchý systém uzatvárania “easy clip”, jeden gombík na ovládanie celého mixéra, malú varešku a viečko filtra. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo sa veľmi ľahko čistí a rýchlo je pripravený na ďalšie použitie. Prácu s ním bez problémov zvládne aj otecko, starí rodičia a starší súrodenci.

O Beaba

Prestížna francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky od varičov, cez jedálenské stoličky až po slnečné okuliare pre deti. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj do vašej domácnosti.

Vlastnosti

  • vhodný od 0 mesiacov
  • objem nádoby až 1100 ml
  • jednoduchá a rýchla príprava jedla
  • šetrné varenie na pare a rýchle mixovanie
  • na prípravu prvých príkrmov
  • atraktívny a moderný francúzsky dizajn
  • prvotriedna francúzska kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia28*20*25 cm
ElektronickéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Objem L1100 ml
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.