Paplón Sateen Rabbits toTs smarTrike Zajačik 100 % bavlna saténový vzhľad ružový od 0 mesiacov

Popis produktu

Detský paplón Sateen Rabbits toTs smarTrike s príjemným motívom sediacich zajačikov na ružovom podklade je moderný a príjemný detský paplónik, ktorý očarí každé malé bábätko. Dieťatko sa s týmto paplónikom bude cítiť v bezpečí, komfortne a nič mu nebude brániť v hlbokom nerušenom spánku. Paplón pre bábätká sa hodí do každej peknej detskej postieľky a rodičia budú mať radosť z veselého motívu dvoch zajačikov.

Detský paplón pre deti je vyrobený zo 100 % jemnej bavlny so saténovým vzhľadom, ktorá je veľmi príjemná a hebká na dotyk. Náplň detského paplónika tvorí 100 % polyester. Rodičia sa budú z praktického a moderného paplóna pre deti tešiť spolu so svojím drobčekom. Celkové rozmery detského paplóna sú 100*120 cm a spoľahlivo sa postará o zahriatie vášho bábätka.

Výrobca smarTrike je špičkový producent detských trojkoliek a kolobežiek, ktoré sú známe svojou kvalitou a precíznym spracovaním po celom svete. Ďalší rad produktov firmy smarTrike tvoria aj doplnky pre starostlivosť pre bábätká a najmenšie deti pod označením toTs, ktorá ponúka najmodernejšie štýlové kolekcie kvalitných produktov, ktoré sú elegantné a dokonale vystihujú vkus rodičov a ich drobčekov. Doplnky toTs-smarTrike ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu, pričom štýl a dizajn produktov zostáva na vysokej úrovni.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
Rozmery100*120 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.