Ovocie a zelenina 100% Chef Écoiffier v sieťke od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský set s ovocím a zeleninou 100% Chef  zabalený v praktickej sieťke je ideálnym a vhodným doplnkom do každej detskej kuchynkyDetské ovocie so zeleninkou v sieťke sú vyrobené z plastových materiálov, ktoré sú charakteristické a typické vysokou kvalitou, odolnosťou a bezpečnosťou pre vaše detičky. Francúzska spoločnosť Écoiffier je európskym výrobcom kvalitných a bezpečných hračiek, ktoré určite potešia vaše malé ratolesti. V sieťke pre deti sa nachádza veľké množstvo zdravého ovocia a zeleninky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke.

Všetky doplnky spĺňajú najvyššie európske kritériá týkajúce sa bezpečnosti a kvality hračiek pre vaše ratolesti. Rozmery detského setu s potravinami v sieťke sú 12*10*30 cm. Detská súprava s ovocím a zeleninou 100% Chef v sieťke obsahuje všetko, čo vaše dieťatko potrebuje pri príprave zdravého a chutného ovocného alebo zeleninového šalátiku. V sieťke Bubble Cook pre deti sa nachádzajú 2 citróny, 2 zdravé pomaranče, 2 sladké hrušky, 2 jabĺčka plné vitamínov, 2 strapčeky banánov a zeleninka, ktorú tvoria 2 paradajky a zelené šalátiky. 

V potravinovej sieťke nesmie chýbať aj niečo sladké pod zub ako krabička nanukov, krabička s chutnými a farebnými koláčikmi a na záver aj chutný ovocný džúsik. Všetky doplnky spolu farebne ladia a sú takmer na nerozoznanie od originálov. Detská sada s potravinami zabalená v sieťke je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov. Detský set s potravinami v sieťke je veľmi obľúbený doplnok do detskej kuchynky a vaše dieťatko sa môže naučiť rozoznávať základné druhy ovocia a zeleniny

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery12*10*30 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,14 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.