Osuška s kapucňou pre najmenších Yoca le Koala Doudou et Compagnie s plyšovou koalou na maznanie modrá 80*80 cm od 0 mes

Popis produktu

Večerná hygiena bábätka predstavuje krásny intímny rituál. Osuška s kapucňou pre najmenších Yoca le Koala z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie zahalí bábätko do jemnosti a tepla hneď po kúpaní. Každé bábätko si predsa zaslúži zažiť tieto úžasné chvíle nežnosti a lásky. O tie sa postará práve osuška s kapucňou, ktorú dopĺňa plyšová koala na maznanie v nádherných farbách. Modrá osuška s kapucňou, na ktorej je vyšitá rozkošná koala, je jemná k citlivej detskej pokožke a nedráždi ju. Osuška pre bábätká s originálnym dizajnom má rozmery 80*80 cm a prispeje k prvotriednej starostlivosti o bábätko.

Detská osuška Doudou et Compagnie je zabalená v dizajnovom darčekovom balení, takže predstavuje krásny darček k narodeniu bábätka. Osuška pre najmenších Yoca le Koala v modrej farbe s motívom koaly sastane súčasťou každého detského kúpeľa. Detská pokožka je po narodení veľmi jemná a citlivá, no osuška s koalou Doudou et Compagnie dieťatko po kúpeli zohreje a poskytne pocit pohodlia. Hneď po večernej hygiene sa deti môžu pritúliť k plyšovej koale s handričkou, ktorá miluje maznanie. Osuška s koalou v modrej farbe je pripravená na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ju môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle. Mäkká osuška pre bábätká Doudou et Compagnie spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaná nezávislými, schválenými laboratóriami.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery80*80 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.