Opatrovateľský stolík pre bábiku Nursery Écoiffier 13 doplnkov s vaničkou od 18 mes

Popis produktu

Opatrovateľský stolík pre bábiku z kolekcie Nursery od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje perfektný darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Nádherný dizajn vo farebnej kombinácii modrej, oranžovej a bielej očarí malé mamičky na prvý pohľad. Opatrovateľský stolík disponuje prebaľovacím pultíkom s kolotočom, jedálenskou časťou so sedadlom, váhou a malým umývadlom. Prebaľovací pult je otvárateľný, vnútri sa nachádza úložný priestor pre príslušenstvo a doplnky. Súčasťou stolíka je aj praktická vanička, v ktorej si dievčatá okúpu svoju obľúbenú bábiku.

Skvelá sada doplnkov prinesie deťom realistické zážitky pri starostlivosti o bábiku. Tešiť sa môžu na fľašu na kŕmenie, lyžičku, vidličku, dávkovač mydla, hrebeň a teplomer. Detský stolík je vyhotovený z kvalitných plastových materiálov, odolných a zároveň jemných na dotyk. Zahrajú sa s ním dievčatká, ktoré venujú svojim bábikám veľa pozornosti, kŕmia ich a starajú sa o ne. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Rozmery stolíka sú 55*51*53 cm, pričom celková výška je 53 cm. Bábika nie je súčasťou balenia.

Francúzsky výrobca Écoiffier prináša deťom kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí. Kolekcia hračiek Vert Azur je šetrná k životnému prostrediu, sú dodávané v 100% recyklovaných kartónových obaloch a sú bezpečné pre hru detí, neobsahujú škodlivé látky. Hračky sú vyrábané vo francúzskom meste Oyonnax, spĺňajú najvyššie európske kritériá, sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*51*53 cm
Rozmery balenia80*60*47 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,85 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.