Opatrovateľský kútik pre mačičku Cat Care and Grooming Écoiffier s pelechom a 9 kozmetickými doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Opatrovateľský kútik pre mačičku Cat Care predstavuje vynikajúcu hračku pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady starajú o zvieratká. Potešia sa bohatej sade doplnkov, medzi ktorými sa nachádza fén, tekuté mydlo, fľaštička, nožničky, hrebienok, kefa, miska s granulami, konzerva, pelech, sprchová hlavica, konzerva a takisto aj sivá mačička z plyšu. Opatrovateľský kútik v modrom vyhotovení na pevných podstavcoch ponúkne deťom praktický pult, na ktorom sa postarajú o mačičku a doprajú jej kozmetickú starostlivosť. Pultík je vybavený priehradkami pre jednotlivé doplnky, takže deti budú mať realistickejšie zážitky pri starostlivosti o svojho štvornohého miláčika.

Opatrovateľský kútik sa dá ľahko prenášať a umiestniť tam, kde je najviac potrebný. Je vyrobený z kvalitného plastu so zaoblenými hranami, aby sa deti hrali v bezpečí. Deti sa zahrajú na povolanie opatrovateľov zvieratiek, pričom sa približujú svetu dospelých, učia sa zodpovednosti, rozvíjajú si svoju kreativitu a fantáziu. Naučia sa pomáhať zvieratkám, zaujímať sa o svoje okolie. Zlepšujú si jemnú motoriku, logické myslenie a naučia sa rýchlejšie rozhodovať v dôležitých situáciách. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*29*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.