Opatrovateľské centrum pre bábiky Baby Nurse Zlatá edícia Smoby s 32 cm bábikou

Popis produktu

Opatrovateľské centrum pre bábiky Baby Nurse je skvelou hračkou pre malé dievčatá. Súčasťou centra je aj bábika veľká 32 cm a tablet, pomocou ktorého vaše dieťa sleduje denný program pre opatrovanie bábiky. Tablet svetielkuje a vydáva rôzne zvuky, čím upozorňuje malú mamičku na jej povinnosti, ktoré je potrebné pri starostlivosti o bábiku vykonať. Elektronický tablet nemusí byť pripevnený k centru a tak malá mamička kedykoľvek vie, že ju jej bábika potrebuje. Celé opatrovateľské centrum pre bábiky je prevedené v odtieňoch ružovej farby, ktorá je doplnená sivou a postieľka je ozdobená peknými dekoráciami motýlikov. Baby Nurse elektronické opatrovateľské centrum od francúzskeho výrobcu Smoby spĺňa najprísnejšie európske štandardy.

Opatrovateľské centrum je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný, ale príjemný na dotyk. Je vysoké 50 cm, široké 39 cm a dlhé 54 cm. Disponuje vysúvateľnou zásuvkou, kde je možné odložiť bohatú výbavu, ktorá obsahuje fľaštičky s liekmi, teplomer, potraviny, lyžičky a podobne. Batérie 2 x LR03 - 1,5V potrebné pre elektronický tablet nie sú súčasťou balenia. Krásnym doplnkom je kolotoč zavesený nad postieľkou bábiky. Hračka je pre deti vo veku od 3 rokov. Opatrovateľské centrum je zdrojom nekonečnej zábavy, no okrem toho dieťa získa aj základy starostlivosti a naučí sa zodpovednosti. Súprava určená k starostlivosti o bábiku je výborná hračka pre rozvoj detskej fantázie a kreativity, malé mamičky sa učia ako sa starať o bábätko.

Hra s bábikou je obľúbená malými slečnami na celom svete, preto je opatrovateľské centrum Baby Nurse úžasnou hračkou aj pre vaše dievčatko. V sete, ktorý je skvelým pomocníkom v starostlivosti o bábiku nájdu malé mamičky 22 doplnkov, s ktorými bude každá hra ešte veselšia, zábavnejšia a realistickejšia. Elektronické funkcie hračky Smoby urobia hru s bábikou ešte viac pútavejšou a reálnou. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý je vo svete známy produkciou kvalitných plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je odolný, no zároveň je to plast zamatový na dotyk. Ak hľadáte kvalitné hračky, opatrovateľské centrum pre bábiku je dokonalou voľbou pre vás a vaše dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*54*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia64*15*49 cm
Celková dĺžka54 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 2 x LR03 - 1,5V
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32-42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné